Page 19 - Chytrý zpravodaj - Moravany č. 1/2022
P. 19

TROOPERS

Další florbalová sezona míří ke svému konci. To značí   Do vyřazovacích bojů postoupili z 1. místa.
     jediné: blíží se letní turnaje, následovat bude nábor,   Ve čtvrtfinále porazili Opavu 3:1 na zápasy,
     TROOPERS Day a další sezona. Kolik nás je? Jak si   semifinále prošli bez ztráty kytičky 3:0, když vyřadili
     vedeme? Pokračujte ve čtení.      Pelhřimov, a ve finále byl po úvodním víkendu
                                       vyrovnaný stav 1:1. První dubnový víkend se
     Každý 5. TROOPER je z Moravan     odehrály zápasy na horké rožnovské půdě. Kdo
     Nábory se nám v posledních letech daří. Přesáhli   vyhraje v sobotu, bude mít matchball. A vstup se
     jsme 300 členů a prozatím se pohybujeme na čísle   TROOPERS vůbec nepodařil. Po první
     324. Kolik z nich je z Moravan? 59 hráčů a hráček   dvacetiminutovce prohrávali 4:0. Ve florbale je však
      a dalších 5 trenérů. Na začátku školního roku budou   možné vše, a tak jsme nesložili zbraně a makali o sto
     opět probíhat nábory, tak pečlivě sledujte naše   šest. Odměnou nám byl gól na 4:1, chvíli na to na 4:2.
     sociální sítě, ať vám neutečou.   Před koncem třetiny jsme snížili na 4:3 a když
                                       Když ligy skončí, mládež TROOPERS pojede
                                       na květnový Prague Floorball Cup a Ostravské hry.
                                       O měsíc později se zúčastní tradičního brněnského
     Vrchol sezony se mužskému Áčku povedl   Open Game. Během turnajů hrajeme spoustu
     Celkem 18 týmů od přípravek až po muže odehrálo   zábavných zápasů, užíváme si společné chvilky,
     zápasy pod hlavičkou Českého florbalu.   upevňujeme své kamarádství a když se nám navíc
     Nejpočetnější kategorií jsou minipřípravky   podaří urvat některou z medailí, je to příjemný
     a přípravky (rok narození 2010 a mladší). V lize je   bonus. Není to ale náš primární cíl.
     přihlášeno dokonce 6 týmů. Dále bychom rádi
     vypíchli, že starším žákům se podařilo postoupit   Žijeme i na sociálních sítích
     z 11. místa na 7., dorostenci vévodí 2. lize dorostu,   Litujete, že si o TROOPERS můžete přečíst jen
     aniž by je některý z týmů porazil a juniory zase čeká   v Moravanských listech? Nemusíte. Jsme totiž aktivní
     finálový turnaj 4 nejlepších týmů. Mužský A tým   na Facebooku i Instagramu, kde pravidelně
     v letošním roce postupuje velmi dobře. Potom, co   přispíváme a informujeme o novinkách z klubu.
     v předešlých dvou sezonách narazili na restrikce   Jan Daler, marketingový manažer TROOPERS